Whey Isolaat + All Day Protein XXL Nutrition Vragen


tonny Lid

ik gebruik whey isolate in combinatie met het atkinsdieet, s'' morgens 1 shake als ontbijt, en s'' middags 1 shake als lunch. val ik hiervan af? ik sport niet.

Bekijk de volledige vraag en reacties (2)

robertnl Lid

Een keer per week doe ik 's avonds een zware sportklimtraining van 3 uur. Kies ik bij thuiskomst voor het isolaat (max. herstel) of kies ik voor all day i.v.m. de combinatie isolaat (herstel) en caseine (voor de nacht). Een shake isolaat om 10 uur en een shake all day (of night) verdraagt mijn buik niet. Wat is nu een goede beredenering? 

Bekijk de volledige vraag en reacties (1)

Lenny Lid

mijn vriendin wil in de ochtend ook een eiwitshake gaan nemen bij het onbijt. welk product is beter voor haar? all day protein of Whey Delicious. ze sport altijd s avonds.

Bekijk de volledige vraag en reacties (2)

xxxl1971 Lid

s'morgens een whey isolaat neem ik in dan s'middags en voor de training een whey aldays en dan na de training terug een whey isolaat. Want denken jullie daarvan ben ik goed bezig of niet graag wat uitleg daar van? Grt ac

Bekijk de volledige vraag en reacties (2)

Beste, Ik  bestel altijd whey isolaat en sinds kort ook via jullie alleen nu ben ik geinteresseerd in jullie bulkvoordeel pakket alleen.. tot mijn verbazing zie ik dat jullie de whey isolaat niet in de naturel smaak hebben? Terwijl ik deze los wel voor deze smaak kan bestellen, klopt dit? MVG, Jennifer

Bekijk de volledige vraag en reacties (3)

popeye Lid

ik heb een vraag mbt whey eiwitten, heb vorige week whey isolaat besteld. whey isolaat is eigenlijk alleen geschikt voor smorgens vroeg en na een training. nou zit ik op school, en heb dus niet echt de mogelijkheid om genoeg eiwitten gedurende die tijd binnen te krijgen. Mijn vraag is dus of  ik naast whey isolaat in de morgen en na de training, ook gedurende de tijd dat ik op school zit het beste all day protein kan nemen? of misschien iets anders? Groeten;)

Bekijk de volledige vraag en reacties (2)

Tyrandi Lid

Why Isolaat 2500 gram kost 39,95 en All Day Protein 2500 kost 38,90, wat dus samen 78,85 is. Als je ze samen tegelijk koopt, met bulkvoordeel, kost het opeens 84.95. Om ze dus in bulk te kopen, kost het 6 euro meer dan wanneer je ze beiden loskoopt? Ik krijg het idee dat er hier iets niet klopt.

Bekijk de volledige vraag en reacties (1)